PÜSIANNETUS
Summa:

Isikukood:
 
Detailne vorm

HELISTA
900 5025 kingid 5€
900 5100 kingid 10€
900 5500 kingid 50€

Teised annetusvõimalused

SUURSPONSORID  

  

  Наш блог

  

UUDISKIRI
  Loobu

Püsiannetus

Kõige lihtsam ja mugavam viis Lastefondi kaudu abivajavaid lapsi aidata, on vormistada püsikorraldus. Sellisel juhul laekub Sinu pangakontolt üks kord kuus Sinu poolt määratud kuupäeval automaatselt Sinu poolt määratud summa Lastefondile.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et igalt tehtud annetuselt saab eraisik tulumaksu tagasi taotleda (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis).

Siinjuures ongi oluline, et ülekande tegemisel lisaksite selgitusena enda isikukoodi, mis tagab, et Sinu annetuste andmed edastatakse automaatselt tuludeklaratsioonile ning Sa saad tulumaksu tagasi taotleda.

Püsikorraldusest on võimalik loobuda igal hetkel oma Internetipangas.

Vormistan püsiannetuse

Ühekordne annetus pangaülekandega

Ühekordse pangaülekandega annetuse korral kantakse Sinu arvelduskontolt Sinu poolt määratud summa üle Lastefondi arvelduskontole.

Samuti nagu püsikorralduse puhul, on ka ühekordse pangaülekandega annetuse puhul vajalik selgituseks määrata enda isikukood, et tuludeklaratsiooni esitamisel saaks Sinu annetuste andmed automaatselt maksuametile esitatud ning Sa saaksid tulumaksu tagasi taotleda.

Teen ühekordse annetuse

Ühekordne annetus telefoninumbritele

Lastefondile on Sul võimalik annetada ka helistades heategevuslikele telefoninumbritele. Annetatud summa lisatakse teie telefoniarvele.

Telefoniannetused suunatakse fondi põhikampaaniate toetuseks (2016. aastal Lastefondil ühte kindlat põhikampaaniat pole, seega suunatakse kõik annetused üldfondi).

  • Helistades 900 5025 annetad 5€
  • Helistades 900 5100 annetad 10€
  • Helistades 900 5500 annetad 50€

Lastefondi toetamine Ma armastan aidata annetuskeskkonnas

Lastefondi on võimalik toetada ka Ma armastan aidata annetuskeskonnas: www.armastanaidata.ee. Hetkel suuname annetuskeskkonnas kogutud annetused diabeedihaigetele lastele insuliinipumpade ning transmitterite soetamiseks.

„Ma armastan aidata“ annetuskeskkond koondab Eesti elu paremaks muutvaid organisatsioone neljast erinevast valdkonnast: lapsed ja pered, tervis ja toimetulek, loomad ja loodushoid ning haridus ja võrdsed võimalused. Annetuskeskkonna asutasid 2008. aastal Swedbank ja Heateo Sihtasutus, et anda Eesti annetuskultuuri arengule hoogu juurde.

Kui oled endale südamelähedase algatuse välja valinud, saad seda toetada ühekordse annetusega või sisse seada püsiannetuse. Swedbanki kliendid saavad annetuskeskkonna organisatsioonidele annetada valdkonnapõhiselt ka preemiapunkte.

Lastefondi meenete ostmine

Ostes Lastefondi heategevuslikke meeneid toetate te erinevad kampaaniad.

Heategevuslikud meened

Annetus annetuskastidesse

Erinevatel üritustel, kus Lastefond esindatud on, näete alati ka annetuskaste, kuhu saate soovi korral annetada endale sobivas summas sularaha.

Lastefondi toetamine tasuta teenuste ja toodetega

Sul on võimalus aidata Lastefondi, annetades fondile mänguasju, raamatuid, tehnikat, kinkekaarte vms – kõike, millest lapsed või meie vabatahtlikud võiksid rõõmu tunda.


Abistamise soovi korral kirjutage palun info at lastefond dot ee.

Praktika

Teretulnud on ka meie abistamine tasuta praktika raames, mis annab Sulle võimaluse koostada oma koolitöö kasulikult nii endale kui Lastefondile.


Ettepanekud on oodatud aadressil info at lastefond dot ee.

Koostööpartnerlus

Rohkem infot koostööpartnerlusest

 


 

Tulumaksusoodustused

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et igalt tehtud annetuselt saab eraisik tulumaksu tagasi taotleda (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis).

Ettevõtjatele teadmiseks, et annetatud summa on tulumaksusoodustusega kuni 10% aasta kasumist või 3% sotsiaalmaksuga maksustatavast summast, vastavalt ettevõtja enda valikule. Andmed Maksu- ja tolliametile edastab Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond 1. veebruariks majandusaastale järgneval aastal.

Rekvisiidid ülekande tegemiseks välismaa pankadest:
Pank: Swedbank, aadress: Liivalaia 8, Tallinn
IBAN: EE682200221015828742
SWIFT: HABAEE2X